fbpx

Dlaczego my?

Jestem inżynierem na co dzień zajmującym się motoryzacją, szczególnie w zakresie napraw powypadkowych. Szkołę wyższą ukończyłem w specjalności eksploatacja pojazdów samochodowych. Od lat zajmuję się likwidacją szkód, kosztorysowaniem, kontrolą procesów napraw oraz sprawdzam pojazdy przed i po naprawie, a także przed kupnem.

Jako założyciel szczególną uwagę zwracam na bezpieczeństwo w pojeździe. Zauważyłem, że ogromnym problemem napraw powypadkowych jest szczególna uwaga na aspekt wizualny naprawianych pojazdów, pomijając przy tym równie ważny aspekt bezpieczeństwa.

Głównym celem firmy jest zapewnianie odpowiednich warunków naprawy, pozwalających przywrócić stan pojazdu sprzed wypadku. Zarówno aby mógł cieszyć nasze oko, jak i równie co istotne by był dalej bezpieczny dla pozostałych uczestników drogi.

Co istotne, ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy kosztorysy naprawy, oględziny pojazdu przed kupnem, a także inne usługi wsparcia, aż po dopłatę do odszkodowania lub naprawę pojazdu!

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu.